• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Altema

Altema, Borsan Grubun 2007 yılında Ukrayna’da kurulan ikinci şirketidir. Faaliyetlerine doğalgaz akışkanları ve ısı ekipmanları satışı ile başlayan Altema, bugün toplam 50 çalışanı ile birlikte Satış ve Pazarlama üzerine faaliyetlerini sürdürmekte, Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Ayvaz A.Ş, Duyar Vana A.Ş ve Atiker Otogaz’ın da Ukrayna Distribütörlüklerini yapmaktadır.

www.altema.ua

© 2017 Borsan Grup