• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Haber Medya

Borsan Grup, ilkeleri doğrultusunda her zaman dünya standartları ve vizyonunda bir marka olma hedefini benimsemiştir. Bu doğru gözlem ve gelecek vizyonuyla 2005 yılında haber gazetesini kurarak, medya sektörüne de adım atmıştır.
Haber Medya Grubu; Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri Haber Gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olan ve en çok izlenen televizyonu Haberaks Tv, bölgenin en çok dinlenen radyosu Haber Radyo, zengin içeriği ile HaberHayat dergisi, zirvede olan internet gazeteciliği ve Haber Reklam Ajansı ile büyük bir bölgesel medya grubudur.

Haber Medya Grubu sadece samsunluların değil, bölge insanının da ‘’bizim’’ diyerek gurur duyduğu bir kurumdur. Bölgesel anlamda, gücüyle, yayın çeşitliliği ve kurumsal kimliği ile Türkiye’nin en büyük bölgesel medya gruplarından biri olan haber medya grubu, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına devam etmektedir.


HABERAKS TV

Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olma özelliğine sahip olan Haberaks Tv, Türksat 4A Uydusu aracılığı ile 4 kıtada, yaklaşık 100 ülkede izlenebilmektedir. Dünya nüfusunun üçte ikisi, Haberaks Tv kapsama alanında bulunmaktadır. Haberaks Tv
D-Smart 155. Kanal, Tele Dünya 131. Kanal, Iphone, Ipad telefonlardan ve Antroid uygulamaların tamamından izlenebilmektedir.
Haberaks Tv, son teknoloji ürünleri, yayın ekipmanları, doğru tarafsız ve ilkeli yayın anlayışı, profesyonel kadrosu ile yayın yapmaktadır. Gün boyu canlı sunulan haber bültenleri, konusunda uzman konukları, aktüel programları ile Samsun, Karadeniz, Türkiye ve dünya gündemini izleyicisine aktarmaktadır.
Kendi sınıfının en donanımlı canlı yayın aracına da sahip olan Haberaks Tv, canlı yayınları ile de izleyicisi buluşmaktadır.

www.akstv.net

HABER GAZETESİ

2005 yılında kurulan Haber Gazetesi, haber merkezi altyapısı ve uzman kadrosuyla bölgenin en çok satan günlük gazetesi konumundadır.16 üniteli web baskı teknolojisi ile Türkiye’nin bu alanda önde gelen kuruluşlarından olan Haber Gazetesi, deneyimli çalışanlarıyla da sektöründe güvenilir bir yer edinmiştir. Yaygın gazeteler de dahil olmak üzere Samsun’da açık ara en yüksek tiraja ve satış oranına sahip bölge gazetesidir. Bölge gazetesi olarak da Türkiye’de en yüksek tiraja sahip olan üç gazeteden biridir.

HABER GAZETESİ İNTERNET PORTALI

Çağın gelişimine ayak uyduran Haber Medya internet gazeteciliğindeki yerini de almıştır. Günlük 10.000’e ulaşan okuru ile Samsun’un en çok okunan internet haber portalları arasındadır.

www.habergazetesi.com.tr


HABER RADYO

‘’Gerçek Haber, kaliteli müzik sloganıyla yola çıkan Samsun Haber Radyo, FM bandı 103.5 frekansından yayın yapmaktadır. Çok sayıda radyodan daha iyi bir teknolojik altyapısı, ese ve yayın gücü ile Samsun Haber Radyo deneyimli yayın kadrosuyla kısa sürede zirveye ulaşmış ve bölgede farkını ortaya koymuştur.
Yayına başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışı içerisinde hareket eden Samsun Haber Radyo, planlamış olduğu sağlık, siyaset, spor, eğlence, müzik ve haber programlarıyla farkını ortaya koymakta ve bir çok projenin de öncüsü olmaktadır.
Internet üzerinden www.samsunhaberradyo.com adresinden web yayınlarını da sürdüren Samsun Haber Radyo,, ayrıca cep telefonları ve iphone uygulamaları üzerinden de dinlenebilmektedir.

www.samsunhaberradyo.com


HABERHAYAT DERGİSİ

HaberHayat, yaşam, kent, magazin, kültür, sağlık, güzellik, moda, astroloji, cemiyet hayatı ve daha bir çok haberleriyle okuyucunda bağımlılık yaratıyor. HaberHayat’ta Samsun ve Karadeniz insanına dair her şey yer almaktadır.
Her ay okuyucularıyla buluşan HaberHayat, Samsun ve Karadeniz’de kadının, iş dünyasının, cemiyet hayatının elinden düşüremediği, başka bir dergiye ihtiyaç duymadan hem Samsun’daki hem Türkiye ve dünyadaki gündemi yakından takip edebildiği tek dergidir.

www.samsunhaberhayat.com

HABER REKLAM AJANSI

Haber Reklam Ajansı; yaratıcılık ve deneyimi profesyonel bir anlayışla birleştirip, uygun maliyetle doğru ve sonuç getirici çözümler üretmektedir. Görsel tasarım araçlarını en iyi şekilde kullanarak müşteri grubunuz tarafından tanınmak, rakiplerinizden farklı olmak ve daima hatırlanarak, tercih edilmeniz için sizinle sizin yerinize çalışmaktadır.
Sahiplenme ilkesini güven duygusuyla pekiştirip, insanların hayatlarına yeni markalar, yeni detaylar ve renkler ekleyerek, farklılıklarınızı ortaya koymanızı, marka değerinizi yükseltmenizi ve imajınızı en üst seviyelere taşımanıza yardımcı olmaktadır.Haber Reklam Ajansı, çözüm ortaklı stratejilerle, memnuniyetinizi her şeyin üstünde tutarak, aynı heyecanı aynı tutkuyu sizinle birlikte yaşamaktadır.© 2017 Borsan Grup