• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Yılka

Türkiye’nin en büyük ikinci alüminyum kablo üreticisi olan Yılka Kablo, 2013 yılının sonunda grubun bünyesine katılmıştır.
Üretimini istanbul’daki 16.000 metrekare kapalı ve 14000 metrekare açık alana sahip fabrikasında gerçekleştiren yılka kablo, ürünlerinin % 55ini ihraç etmektedir.
Aylık 2000 ton eritme kapasitesine sahip Yılka Kablo, her biri 20 ton kapasiteli 2 eritme ocağına sahiptir.
Yılka Kablo alüminyum rod üretimi, alüminyum yer altı enerji kabloları, izalasyonlu ve izolasyonsuz havai hat kabloları, tam alüminyum iletkenleri, çelik özlü alüminyum iletkenleri, alüminyum tel ve pvc üretimini son teknolojiyle donatılmış fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Her koşulda rekabet edebilir bir dünya şirketi olmak ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla; Yılka Kablo ilgili yasa, yönetmelik, mevzuat ve müşteri şartlarına uymakta, doğal kaynak, hammadde ve enerjinin verimli kullanılmasına yönelik çalışmakta, sürekli eğitimlerle her kademede çalışanlarına kalite ve çevre sorumluluk bilincini aşılamaktadır.

www.yilkakablo.com

Galeri

© 2017 Borsan Grup