• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Borsan Construction

Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’in en prestijli bölgesinde yer alan proje; 15.300 metrekare arsa üzerinde, 76.900 metrekare toplam inşaat alanına sahiptir. 808 konutluk projede, konutlar 75 ile 135 metre kare arasındadır.

Borsan Construction, Kırgızistan’ın en büyük projesini inşa etmenin yanında, sahip olduğu deneyimli personeli, güçlü makine parkı ve Borkonut markasının profesyonelliğiyle de Kırgızistan’ın en donanımlı inşaat şirketi konumundadır.


© 2017 Borsan Grup