• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Medicana Samsun Hastanesi

Sağlık alanındaki yatırımlarına 2006 yılında başlayan borsan grup; Karadeniz bölgesinin en büyük ve en modern hastanesini inşa etmiştir. Grup, bölgenin en kapsamlı sağlık kompleksi Medicana samsun hastanesini, Medicana sağlık grubu işletme ortaklığı ile 2011 yılında hizmete açmıştır.
Medicana samsun hastanesi “a tipi vıp hastanecilik” anlayışını Karadeniz’e taşımaktadır. Türkiye’nin hacim, işlev ve konfor bakımından en gelişmiş hastanelerinden biri olan Medicana samsun hastanesi, Karadeniz bölgesi’nin sağlık üssü olarak planlanmış ve her türlü sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.
Medicana samsun hastanesi; 38 branşta 90’ın üzerindeki hekim kadrosu, 800 kişilik sağlık personeli ile bilimin ve teknolojinin son imkânlarının kullanıldığı bir hastanedir.

30.000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Medicana Samsun hastanesi, 220 yatak kapasitesiyle; tek kişilik hasta odaları, suit ve vip odalarıyla sağlık hizmetlerini Karadeniz bölgesi halkına sunmaya devam etmektedir.www.medicana.com.tr

Galeri© 2017 Borsan Grup