• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Borpanel

Borsan Grup un mobilya sektöründe 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren şirketi Borpanel, ahşabın en kaliteli ürünlere dönüşümünü gerçekleştirmektedir.

Borpanel’de %100 doğal masif ahşaptan ustalıkla işlenen kapılar, modüler mutfak ve banyolar; konforlu evlerin, iş merkezlerinin, hastane, otel, gibi prestijli projelerin vazgeçilmez markasıdır.
Türkiye dışında 11 ülkeye ihraç edilen Borpanel ürünleri, 20.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında; 150 uzman usta ve son teknolojinin sunduğu imkânlarla ince işçiliği tamamlanarak, eşsiz tasarımlara dönüşmektedir.
Borpanel’de üretim; bilgisayar kontrollü cnc makineler vasıtasıyla masif panel, kapı, cila, montaj ve ambalaj hattından oluşan 5 ana hat üzerinde gerçekleşmektedir.
Kullanılan tüm ham madde ve aksesuarlar uluslararası standartlara ve e1 normlarına uygun olarak özenle seçilmektedir. Ürünlerin nesiller boyu dayanabilmesi için ahşabın; 500 metreküplük kurutma fırınlarında ısıl işlemden geçirilerek, nem oranı optimum seviyeye düşürülmekte, ısıl işlem için gereken yakıt, atık malzemenin buhar enerjisine geri dönüşümüyle sağlanmaktadır. Böylelikle Borpanel, doğaya verdiği özen ve saygıyı bir kez daha kanıtlamış olmaktadır.

Ar-ge çalışmalarıyla özenle tasarlanan ürünler, otomatik ebatlama sayesinde hataya yer vermeyen bir seri üretimle kalıplanırlar. Kenar bantlama ve gerekli detayların açılmasından sonra montaj aşamasına gelinmektedir. Yüksek teknolojiyle donatılmış cnc makineler vasıtasıyla çeşitli işlemlerden geçen ve sonrasında zımpara, boya ve kurutma etaplarını bitiren ürünler, 30 derecelik fırınlarda 4 saat bekletilmektedir. Özel paketleme sistemiyle paketlenen ürünler, sipariş sıralamasına göre ambalajlanıp ait oldukları şık mekânlarda göz doldurmak üzere yolculuklarına çıkmaktadırlar.

www.borpanel.com.tr

Galeri

© 2017 Borsan Grup