• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Borkonut

Borsan Grubun inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Borkonut inşaat; kurulduğu 1996 yılından bugüne kadar, kendi konsept projelerini geliştirerek modern, estetik, güvenli ve dünya standartlarına uygun yaşam alanlarını hayata geçirmeye devam etmektedir. Geleceğin modern mimari kültürünü, en yaşanabilir tasarımları ile günümüze yansıtmayı misyon edinmiştir.
Borkonut kamu ve özel sektörde sosyal hizmet kompleksleri, sağlık kompleksleri, sanayi tesisleri, konut projeleri gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren elit inşaatları başarıyla gerçekleştirmektedir. Zengin makine parkı, deneyimli kadrosu, akılcı projeleri ile Borkonut inşaat, sektöre yeni değerler kazandırarak hedeflerini büyütmektedir.

• Borkonut Tanıtım Film
• Borkonut Plus Örnek Daire

www.borkonut.com.tr

Galeri
© 2017 Borsan Grup