• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Adnan Ölmez Orta Okulu
Yönetim Kurulu Başkanımız Adnan Ölmez tarafından yaptırılarak Milli Eğitime bağışlanmıştır. Samsun’un İlkadım İlçesinde 36 dersliğe sahip okulda 753 öğrenci eğitim görmektedir.

Safiye Ölmez Kültür Merkezi
Samsun’un On Dokuz Mayıs İlçesi’nde kadınlara hizmet etmek ve ihtiyaca yönelik olarak yaptırılan Kadınlar Kültür Merkezi’nde; konferanslar, aylık periyodik toplantı ve seminerler, üretime yönelik kurs çalışmaları, pazarlamaya yönelik organizasyonlar, sportif aktiviteler, kermes, ev kültürü ve yönetimi ile ilgili çalışmalar yer alıyor. Kadınlar Kültür Merkezi’nin etrafındaki yeşil alanın bir bölümü oturma bahçesi bir bölümü de hobi bahçesi olarak kullanılıyor.

Cerekli Köyü Camii
Samsun’un Cerekli Köyün’de dini ihtiyaçları gidermek için yaptırılmıştır.

Galeri

© 2017 Borsan Grup