• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


Başkanı'nın Mesajı

Değerli Çalışanlarımız ve İş Ortaklarımız;
Borsan Grup olarak uzun yıllardır Türkiye’de ve dünyada farklı alanlara yatırım yapıyor ve her yatırım yaptığımız alanda büyük başarılara imza atıyoruz.
Kurulduğumuz ilk günden bu güne belirlediğimiz vizyonumuz, kararlılığımız, enerjimiz, iş ahlakımız ve etik değerlere saygımız ile; prensiplerimizden taviz vermeden ülkemizde ve dünyada yeni değerler yaratmaya ve büyümeye devam ediyoruz.
Geride bıraktığımız 2014 yılı hem ülkemizde hem de dünyada büyümenin yavaşladığı, özellikle Orta Doğu, Rusya ve Türkiye Cumhuriyetlerinde belirsizliğin hakim olduğu bir yıl oldu. Bu yılda yaşanan siyasi ve ekonomik belirsizliklere rağmen grup olarak başarılı bir yıl geçirdik. 2014 yılı karlılığımızı arttırarak büyüdüğümüz içinde bulunduğumuz tüm sektörlerde hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz oldukça verimli ve başarılı bir yıl oldu. Grubumuza hem yeni şirketler ilave ettik hem de mevcut şirketlerimizde önemli kapasite artış yatırımları yaptık. Verimlilik anlamında yüzde yüzün üzerinde bir başarı elde ettik. Hedefimiz bu başarımızı 2015 yılında da sürdürmek, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve ülkemize daha fazla değer katmaktır.
2015 yılı ve sonrasında da çok hızlı düşünüp, çok hızlı karalar alarak, yatırımlar yaparak bilinçli ve dikkatli bir şekilde büyümeye devam edeceğiz. Bu başarıda emeği geçen yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,
Adnan ÖLMEZ
Yönetim Kurulu Başkanı


© 2017 Borsan Grup