• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


01.12.2015   Bakır sektörünün devi, Haber Medya'da
Türkiye'nin en önemli bakır işleme kuruluşlarından olan Sarkuysan'ın Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'i ziyaret etti. Ölmez'in değerli bir sanayici olduğunu belirten Çaycı, "Biz bir tek bakır konusuyla ilgili yol alırken, Adnan Bey her konuda başarıyla yol alıyor" dedi

Türkiye'nin bakır işleme konusunda önemli sanayi kuruluşlarından olan Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı ve Sar Makina Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Çaycı, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'i, Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki ofisinde ziyaret etti.

OFİSLERİ GEZDİLER
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Borsan Kablo Genel Müdürü İsmail Öz, Borsan Kablo İhracat Sorumlusu Uğur Ölmez, Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ile Haber Gazetesi Spor Müdürü Muhammet Çavuşoğlu ile birlikte Haber Medya'nın Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma ofislerini gezen Hayrettin Çaycı ve Orhan Çaycı, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

KENDİSİNDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, "Hayrettin Ağabey benim önem verdiğim, değer verdiğim, Türkiye'nin duayen sanayicilerinden biridir. Sarkuysan, Türkiye'de ilk 20'nin içerisinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesidir. Bugün Borsan Grup'un faaliyetlerini görmek ve beni ziyaret etmek için Samsun'a geldi. Kendisinden bakır ve sanayicilik konusunda çok şey öğrendim. Bana bugüne kadar çok büyük katkıları olmuştur. Kendisini Samsun'da ağırlamaktan onur ve gurur duydum. Bu manada kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

HER KONUDA BAŞARILI
Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı ise, Samsun'da bulunmaktan ve Adnan Ölmez'i ziyaret etmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek, şunları söyledi: "Adnan Bey, benim değer verdiğim sanayici bir arkadaşımdır. Borsan Grup'un hızlı yükselişi ve yapmış oldukları aktivitelerini izlemek için Ölmez'in davetine icabet ettik. Bu şehri, ilk gelişimde de çok sevmiştim. Dolayısıyla Adnan Bey'in de Samsun'da yapmış olduğu yatırımları, ileriye dönük projeleri ve çok yönlü kişiliğini takdir ediyorum. Kendisinin arkadaşı olmaktan son derece onur duyuyorum. Bu kadar farklılığı yürütmek oldukça zor bir husustur. Biz bir tek bakır konusu ile ilgili yol alırken, Adnan Bey her konuda başarıyla yol alıyor. Kendisine başarılarının devamını diliyorum."


Bakır sektörünün devi, Haber Medya
© 2017 Borsan Grup