• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


16.11.2015   Borsan'la gurur duydular
Borsan, Karadeniz Elektro Market'in 43 bayisini Samsun'da ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Gebze'deki Yılka alüminyum kablo fabrikasının 5 Ocak 2016 tarihinde Samsun'da faaliyete başlayacağının müjdesini verdi

Borsan, aynı zamanda Doğu Karadeniz Bayisi olan Karadeniz Elektro Market'in 43 bayisini Samsun'da ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Gebze'deki alüminyum kablo fabrikasını Samsun’a taşıma çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Fabrika, 5 Ocak 2016 tarihinde Samsun'da yüzde 100 kapasite ile faaliyete başlayacak" dedi.

KONUKLARA BRİFİNG
Borsan Grup, Doğu Karadeniz Bölgesi Bayisi olan Karadeniz Elektro Market'in sahipleri Cemil Öztürk ile Sebahattin Dereli tarafından düzenlenen gezi kapsamında Samsun'a gelen Trabzon, Rize, Gümüşhane ve Artvin'deki toplam 43 bayisini ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Genel Müdürü İsmail Öz ve Borsan Grup Türkiye Satış Müdürü Adil Güngör tarafından karşılanan misafirlere, öğle yemeğinin ardından brifing verildi.

60 MİLYON LİRA DEĞERİNDE
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, grubun faaliyetleri ve yeni yatırımları hakkında misafirlere bilgiler verdi. Samsun'a yaptığı dev yatırımlarla yurt genelinde adından söz ettiren Borsan Grup'un, 60 milyon lira değerindeki bir fabrikayı daha Samsun'a getirdiğini belirten Ölmez, "2014 yılında alüminyum kablo işine, Gebze’de olan Yılka Kablo'yu satın alarak girdik. Yılka'yı Samsun’da olan bakır kablo fabrikasının yanına taşıma çalışmasında sona geldik. Fabrikamız 40 bin metrekare arazi üzerine kuruludur. Gebze'deki fabrikamızı 20 Kasım'da taşınmaya başlıyoruz. Aralık'ta taşınmış olacağız. Ancak yeni teknoloji ile birlikte, 5 Ocak 2016 tarihi itibariyle tamamen yüzde yüz çalışır hale getireceğiz" dedi.

HABER MEDYA'YA ZİYARET
Programın sonunda Borsan Kablo Fabrikası ile Yılka Kablo'nun inşaatını da inceleyen grup, daha sonra gruba bağlı Haber Medya ile Borpanel'i de ziyaret etti. Haberaks TV, Haber Gazetesi ve Haber Radyo'u gezen konuklara, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in yanı sıra Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ile Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu eşlik etti.
Borsan
© 2017 Borsan Grup