• 1984 yılında Borsan Elektrik’in kurulması ile temeli atılan Borsan Grup bünyesinde, birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren 14 şirket bulunmaktadır.
  • Grubumuz, modern teknolojisi, iş disiplini, eğitimli ve deneyimli personeli, çağdaş üretim ekipmanları teknolojik gelişmeleri izleyerek ve sürekli kendini geliştirerek hep daha iyiyi sunmayı, en iyi olmayı ve en iyi kalmayı ana hedefi olarak benimsemiştir
  • Haber Medya Grubu, Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla satan 3 bölge gazetesinden biri olan HABER GAZETESİ, Zirvede olan internet sitesi...
  • Borsan’ın kuruluş tarihi olan 1984’ten itibaren kısa sürede pek çok sektörde özellikle Karadeniz Bölgesinde "ilk’’leri gerçekleştirmesi ve adım attığı sektörlerin yıldızı olmasının arkasında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor.
  • Borsan Grup, insana verdiği önemin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir.


22.09.2015   Borsan Kablo yatırımlara devam ediyor
Borsan Kablo 2015 yılında da yatırımlarını sürdürüyor. 35 bin metrekare kapalı alan üzerine yeni fabrika inşaatına başlayan Borsan Kablo, 2016 yılında farklı kablo ve ledli aydınlatma ürünleri üretimine geçecek

Borsan Kablo, yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. İhracat ve iç pazarda büyüme rekoru kırarak, geçmiş yıllardaki başarılarını sürdüren Borsan Kablo, Samsun'da 35 bin metrekare kapalı alan üzerine yeni fabrika kurmak için inşaat çalışmalarını devam ettiriyor. Yeni fabrikanın inşaatı Borkonut İnşaat tarafından yapılıyor.

YENİ FABRİKA 2016'DA HİZMETTE

Samsun'daki fabrikalarında bakır, Gebze'deki fabrikasında ise alüminyum kablo üreten Borsan Kablo, bu yıl içinde de 35 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulacak yeni bir fabrikanın inşaatına başladı. 2016'nın ilk aylarında yapımı tamamlanacak fabrikada, farklı kablo çeşitleriyle ledli aydınlatma ürünlerinin üretimine geçilecek.
Borsan Kablo yatırımlara devam ediyor
© 2017 Borsan Grup